Ostateczna lista osób zakwalifikowanych do I Edycji projektu
środa, 24 października 2012

Lista osób ostatecznie zakwalifikowanych do I Edycji projektu TUTAJ.

Podpisanie umów szkoleniowo-doradczych z kandydatami na Uczestników Projektu nastąpi 14 listopada 2012 roku o godzinie 12:00 w sali 108 (I piętro, ul. Janickiego 31). Dokumenty niezbędne do podpisania umowy należy dostarczyć do 8 listopada 2012 roku. Wymagane dokumenty zostaną przesłane mailowo do osób zakwalifikowanych w terminie do 26.10.2012 r. Prosimy nie pobierać jeszcze z Urzędów zaświadczeń dot. statusu osoby bezrobotnej bądź/i poszukującej pracy.

O wszelkich wymaganych od Państwa czynnościach związanych z realizacją projektu, będą Państwo niezwłocznie informowani. Terminy szkoleń nie ulegają zmianie.