Ostateczna lista osób zakwalifikowanych do III Edycji projektu
wtorek, 27 listopada 2012

Lista osób ostatecznie zakwalifikowanych do III Edycji projektu TUTAJ.

Podpisanie umów szkoleniowo-doradczych z kandydatami na Uczestników Projektu nastąpi 12 grudnia 2012 roku o godzinie 14:00 w sali 108 (I piętro, ul. Janickiego 31). Dokumenty niezbędne do podpisania umowy należy dostarczyć do 5 grudnia 2012 roku. Wymagane dokumenty zostaną przesłane mailowo do osób zakwalifikowanych w terminie do 28.11.2012 r. Prosimy nie pobierać jeszcze z Urzędów zaświadczeń dot. statusu osoby bezrobotnej bądź/i poszukującej pracy.

O wszelkich wymaganych od Państwa czynnościach związanych z realizacją projektu, będą Państwo niezwłocznie informowani. Terminy szkoleń nie ulegają zmianie.