Ostateczna lista osób zakwalifikowanych do IV Edycji projektu
środa, 16 stycznia 2013

Lista osób ostatecznie zakwalifikowanych do IV Edycji projektu TUTAJ.

Podpisanie umów szkoleniowo-doradczych z kandydatami na Uczestników Projektu nastąpi 30 stycznia 2013 roku o godzinie 13:00 w sali 108 (I piętro, ul. Janickiego 31). Dokumenty niezbędne do podpisania umowy należy dostarczyć do 24 stycznia 2013 roku. Wymagane dokumenty zostaną przesłane mailowo do osób zakwalifikowanych w terminie do 16.01.2013 r. Prosimy nie pobierać jeszcze z Urzędów zaświadczeń dot. statusu osoby bezrobotnej bądź/i poszukującej pracy.

O wszelkich wymaganych od Państwa czynnościach związanych z realizacją projektu, będą Państwo niezwłocznie informowani. Terminy szkoleń nie ulegają zmianie.