Bezpłatne szkolenia i doradztwo "Efektywne zarządzanie mikro i małą firmą" - II edycja
wtorek, 07 maja 2013

W związku z projektem „Efektywne zarządzanie mikro i małą firmą” realizowanym przez 4C Centrum Ekonomii Społecznej Krzysztof Musiatowicz - LIDER PROJEKTU oraz Centrum Usług Szkoleniowo-Doradczych Jakub Szpon - PARTNER PROJEKTU, zapraszamy na bezpłatne szkolenia i doradztwo.

Najważniejsze informacje o projekcie:

1.Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw oraz ich pracowników/właścicieli/wspólników z województwa zachodniopomorskiego, z branż strategicznych dla województwa – mowa o branżach przemysłu drzewno-meblarskiego, logistyczno-spedycyjnego, sektora turystycznego (w tym turystyki uzdrowiskowej), obsługi portów, spożywczego (w tym przetwórstwa), sektora żywności ekologicznej, sektora ICT, energetyki odnawialnej, branży budowlano-montażowej, przemysłu chemicznego, branży produkcji wyrobów z metali, sektora biomedycznego.
2. Jego celem jest podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych poprzez organizację szkoleń ogólnych (do wyboru Zarządzanie finansami w mikro i małych firmach (MMP), Zarządzanie kapitałem ludzkim w MMP lub Marketing w MMP) oraz doradztwa indywidualnego do tych szkoleń.

W chwili obecnej rekrutowana jest ostatnia grupa. Dokładne terminy szkoleń są następujące (4 zjazdy sobota-niedziela, w godzinach 9.00-16.00):
Zarządzanie kapitałem ludzkim – Szczecin, ul. Janosika 8:

• I zjazd: 18-19.05.2013 r.
  • II zjazd: 8-9.06.2013 r.
  • III zjazd: 22-23.06.2013 r.
  • IV zjazd: 6-7.07.2013 r.

3. Każdy z uczestników, oprócz możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie, będzie miał możliwość skorzystania z takich bezpłatnych form wsparcia, jak: nocleg, poczęstunek, materiały i pakiety szkoleniowe czy podręczniki.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej projektu www.ezmmf.4c.szczecin.pl – tam znajdują się wszelkie dodatkowe informacje, jak również formularz rekrutacyjny oraz regulamin rekrutacji.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Panią Julitą Stańczuk, Specjalistą ds. rekrutacji i promocji w projekcie „Efektywne zarządzanie mikro i małą firmą”