Osoby do komisji rekrutacyjnej
czwartek, 16 sierpnia 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE OSÓB DO KOMISJI REKRUTACYJNEJ w projekcie Z własną firmą ku przyszłości”

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w okresie od września do listopada 2012 roku dla IV edycji projektowych.

Wymagania dotyczące składanych ofert:

• udokumentowana wiedza z zakresu prowadzenia i/lub promocji przedsiębiorczości,

• doświadczenie w pracy przy projektach finansowanych z PO KL, (mile widziane z działania 6.2)

• znajomość ,,Ramowych wytycznych w sprawie udzielania pomocy na rozwój przedsiębiorczości w ramach działania 6.2”,

• dyspozycyjność (także w weekendy),

• dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

• ocena formalna i merytoryczna formularzy rekrutacyjnych (uzupełnienie karty oceny formularzy rekrutacyjnych - minimum 5 zdań),

• selekcja formularzy rekrutacyjnych, obiektywny wybór najlepszych pomysłów na własny biznes,

• przygotowanie list rankingowych,

• rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami - ocena kandydatów na uczestnika projektu poprzez:

- weryfikacje predyspozycji kandydatów do samodzielnego założenia i prowadzenia działalności gospodarczej analizując następujące ich cechy: samodzielność, przedsiębiorczość, odpowiedzialność, umiejętność planowania i myślenia analitycznego, sumienność,

- sporządzenie pisemnej opinii na temat każdej z ww. cech (ogólnie minimum 1000 znaków),

- sporządzenie punktowej oceny predyspozycji kandydatów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

CV, list motywacyjny oraz ofertę cenową należy składać (zgodnie z załącznikem):

• osobiście na Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31 pokój 110,

Kryterium wyboru:

50% - cena

50% - kwalifikacje

Termin składania ofert upływa w dniu 24.08.2012r. do godziny 12:00

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska,

tel. (91) 449 60 44.

Załacznik:

1. wzór oferty cenowej

Projekt „Z własną firmą ku przyszłości” realizowany jest w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 6.2 „wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego