OSOBY DO KOLPORTAŻU
wtorek, 04 września 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE OSOBY DO KOLPORTAŻU ulotek (2000 szt.) i plakatów (200 szt.) w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości”. Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w okresie od września do listopada 2012 roku.

Wymagania dotyczące składanych ofert:

• dyspozycyjność;

Prosimy o składanie CV wraz z ofertą cenową:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31 w Szczecinie pokój 110;

Termin składania ofert upływa w dniu 12.09.2012 roku do godz.12:00

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska,