Dostawca cateringu
środa, 05 września 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE DOSTAWCĘ CATERINGU w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w miesiącach listopad-grudzień 2012r. oraz w miesiącach styczeń-luty 2013 roku dla IV edycji projektowych (faktura VAT). Projekt składa się z IV edycji, po 15 osób w każdej. Łączna ilość posiłków to 360 sztuk. Przed rozpoczęciem zostanie Państwu wysłany harmonogram szkoleń z wyróżnieniem godzin dostarczenia posiłków.

Opis przedmiotu zamówienia:

• dostawa ciepłego posiłku składającego się z drugiego dania obiadowego (dwuskładnikowego np. pierś kurczaka + ziemniaki),

• możliwość skonstruowania oddzielnego menu wegetariańskiego,

• w ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do dojazdu do miejsca szkolenia, dostarczenia cateringu w oddzielnych opakowaniach termicznych (wraz z kompletem jednorazowych sztućców) oraz zabrania opakowań po podanych posiłkach.

Wymagania: w postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie objętym zamówieniem.

Wymagania dotyczące składanych ofert:

• oferty przedstawione na własnym druku,

• określenie ceny brutto za przedmiot zamówienia skalkulowany na jedną osobę (biorąc pod uwagę 360 porcji w 6 propozycjach zestawów obiadowych),

• propozycję menu na 6 zestawów obiadowych (dwuskładnikowych) z określeniem wagi poszczególnych elementów zestawu obiadowego.

Kryteria oceny ofert: 80% cena, 20% jakość.

Sposób składania ofert:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ul. Janickiego 31 pokój 110,

Termin składania ofert upływa w dniu 13.09.2012 roku do godz. 12:00

mgr Anna Grużewska,