logo 03

 

cudzyslow 03Termin czwartej rekrutacji

 

Formularze Rekrutacyjne do IV Edycji będą przyjmowane od 8 do 16 listopada 2012 roku.

W zakładce "do pobrania" znajduje się Formularz Rekrutacyjny dla IV Edycji.
Termin może ulec przesunięciu.

 

cudzyslow 03Termin trzeciej rekrutacji

 

Formularze Rekrutacyjne do III Edycji będą przyjmowane od 4 do 12 października 2012 roku.

W zakładce "do pobrania" znajduje się Formularz Rekrutacyjny dla III Edycji.

 

Dostawca cateringu
środa, 05 września 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE DOSTAWCĘ CATERINGU w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w miesiącach listopad-grudzień 2012r. oraz w miesiącach styczeń-luty 2013 roku dla IV edycji projektowych (faktura VAT). Projekt składa się z IV edycji, po 15 osób w każdej. Łączna ilość posiłków to 360 sztuk. Przed rozpoczęciem zostanie Państwu wysłany harmonogram szkoleń z wyróżnieniem godzin dostarczenia posiłków.

 

Opis przedmiotu zamówienia:

  • dostawa ciepłego posiłku składającego się z drugiego dania obiadowego (dwuskładnikowego np. pierś kurczaka + ziemniaki),

  • możliwość skonstruowania oddzielnego menu wegetariańskiego,

  • w ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do dojazdu do miejsca szkolenia, dostarczenia cateringu w oddzielnych opakowaniach termicznych (wraz z kompletem jednorazowych sztućców) oraz zabrania opakowań po podanych posiłkach.


Wymagania: w postępowaniu mogą brać udział Wykonawcy, którzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie objętym zamówieniem.

 

Wymagania dotyczące składanych ofert:

  • oferty przedstawione na własnym druku,

  • określenie ceny brutto za przedmiot zamówienia skalkulowany na jedną osobę (biorąc pod uwagę 360 porcji w 6 propozycjach zestawów obiadowych),

  • propozycję menu na 6 zestawów obiadowych (dwuskładnikowych) z określeniem wagi poszczególnych elementów zestawu obiadowego.

 

Kryteria oceny ofert: 80% cena, 20% jakość.

 

Sposób składania ofert:

  • osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ul. Janickiego 31 pokój 110,

  • drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Termin składania ofert upływa w dniu 13.09.2012 roku do godz. 12:00

 

Szczegółowe informacje:

mgr Anna Grużewska,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. (91) 449 60 44

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do:

  • negocjacji w sytuacji, gdy zostanie złożona jedna oferta, która będzie odbiegać od założeń budżetowych projektu „Z własną firmą ku przyszłości”,

  • po wyborze Wykonawcy, podjęcia rozmów w celu odpowiedniego uszczegółowienia  warunków realizacji zamówienia.

 

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy.