OSOBY DO ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH
środa, 17 października 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE OSÓB DO ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłościw okresie listopad 2012r. – luty 2013r. dla IV edycji projektowych w następujących dziedzinach:

1. Przygotowanie i realizacja biznes planu (część I – opisowa, część II – finansowa) oraz wniosku o wsparcie finansowe.
  2. Prowadzenie KPiR, oraz zasady wystawiania faktur/rachunków.
  3. Rozliczanie z US i ZUS.
  4. Zagadnienia prawne związane z prowadzeniem firmy.
  5. Formy prowadzenia działalności i pozyskiwania funduszy zewnętrznych.
  6. Przygotowanie i rozliczanie wniosków na otrzymanie wsparcia pomostowego podstawowego i przedłużonego.

Szkolenia będą się odbywały w następujących terminach:
I EDYCJA 19-24 listopada 2012 roku,
II EDYCJA 10-15 grudnia 2012 roku,
III EDYCJA 14-19 stycznia 2013 roku,
IV EDYCJA 04-09 lutego 2013 roku.

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją terminów poszczególnych bloków szkoleniowych.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką szkoleń;
  • doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych bądź pracy w projektach finansowanych z PO KL (mile widziane);
  • dyspozycyjność (także w weekendy)

Sposób składania ofert:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31, pokój 110

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku szkoleniowego.

Termin składania ofert upływa w dniu 25.10.2012 roku do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska