Osoby do świadczenia usług szkoleniowych z zakresu tematów wskazanych przez Uczestników
czwartek, 18 października 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE OSÓB DO ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości”w okresie listopad 2012r. dla I edycji projektowej w następujących dziedzinach:

1. Nowoczesne techniki sprzedaży
  2. Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MŚP
  3. Technologie internetowe w firmie
  4. Sztuka autoprezentacji i skutecznej negocjacji handlowej

Szkolenia będą się odbywały w następujących terminach:

I EDYCJA 19-24 listopada 2012 roku,

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją terminów szkoleń.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką szkoleń;
  • doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych bądź pracy w projektach finansowanych z PO KL (mile widziane);
  • dyspozycyjność (także w weekendy)

Sposób składania CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31, pokój 110

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentówdla każdego bloku szkoleniowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej szkolenia.

Termin składania ofert upływa w dniu 26.10.2012 roku do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska