Osoby do świadczenia usług DORADZTWA PODSTAWOWEGO
czwartek, 18 października 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Osób do świadczenia usług DORADZTWA PODSTAWOWEGO w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w okresie od listopada 2012 do lutego 2013 roku dla IV edycji projektowych w następujących dziedzinach:

1. Przygotowanie i realizacja biznes planu (część I – opisowa, część II – finansowa) oraz wniosku o wsparcie finansowe.

2. Prowadzenie KPiR, oraz zasady wystawiania faktur/rachunków.

3. Rozliczanie z US i ZUS.

4. Zagadnienia prawne związane z prowadzeniem firmy.

5. Formy prowadzenia działalności i pozyskiwania funduszy zewnętrznych.

6. Przygotowanie i rozliczanie wniosków na otrzymanie wsparcia pomostowego podstawowego i przedłużonego.

Doradztwo podstawowe będzie się odbywało w następujących terminach:

I EDYCJA 27 listopada - 05 grudnia 2012 roku,

II EDYCJA 17-31 grudnia 2012 roku,

III EDYCJA 21-29 stycznia 2013 roku,

IV EDYCJA 11-19 lutego 2013 roku.

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją powyższych terminów doradztwa podstawowego.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką doradztwa (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa bądź pracy w projektach finansowanych z PO KL (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• dyspozycyjność (także w weekendy);

Prosimy o składanie CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31, pok. 110

• lub drogą elektroniczną na adres e –mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku doradztwa podstawowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej doradztwa podstawowego z uczestnikiem projektu.

Wielkość świadczonej usługi (liczba godzin) jest uzależniona od preferencji tematycznych uczestników projektu.

Termin składania ofert upływa w dniu 26.10.2012 roku do godziny 12:00

mgr Anna Grużewska