Osoby do świadczenia usług szkoleniowych z zakresu tematów wskazanych przez Uczestników (edycja II)
czwartek, 08 listopada 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE

OSÓB DO ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w okresie grudzień 2012r. dla II edycji projektowej w następujących dziedzinach:

1. Podstawowe oprogramowanie dla firmy (3 h dydaktyczne)

2. Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu (3 h dydaktyczne)

3. Nowoczesne techniki sprzedaży (3 h dydaktyczne)

4. Kierowanie zespołem i motywowanie pracowników (3 h dydaktyczne)

Szkolenia będą się odbywały w następujących terminach:

II EDYCJA 10-15 grudzień 2012 roku,

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją terminów szkoleń.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką szkoleń;

• doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych bądź pracy w projektach finansowanych
    z PO KL (mile widziane);

• dyspozycyjność (także w weekendy)

Sposób składania CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31, pokój 110

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku szkoleniowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej szkolenia

Termin składania ofert upływa w dniu 20.11.2012 roku do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska