Doradztwo podstawowe z tematyki wybranej przez uczestników projektu (edycja II)
czwartek, 08 listopada 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Osób do świadczenia usług DORADZTWA PODSTAWOWEGO w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w okresie grudzień 2012 dla II edycji projektowej w następujących dziedzinach:

1. Podstawowe oprogramowanie dla firmy

2. Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu

3. Nowoczesne techniki sprzedaży

4. Kierowanie zespołem i motywowanie pracowników

Doradztwo podstawowe będzie się odbywało w następujących terminach:

II EDYCJA 17 - 31 grudzień 2012 roku,

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją powyższych terminów doradztwa podstawowego.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką doradztwa (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa bądź pracy w projektach finansowanych
    z PO KL (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• dyspozycyjność (także w weekendy);

Prosimy o składanie CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31, pok. 110

• lub drogą elektroniczną na adres e –mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku doradztwa podstawowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej doradztwa podstawowego z uczestnikiem projektu.

Wielkość świadczonej usługi (liczba godzin) jest uzależniona od preferencji tematycznych uczestników projektu.

Termin składania ofert upływa w dniu 20.11.2012 roku do godziny 12:00

mgr Anna Grużewska

tel. (91) 449-60-44.

• ewentualnej zmiany terminów doradztwa podstawowego.