Doradca zawodowy poszukiwany
czwartek, 22 listopada 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE DORADCY ZAWODOWEGO do pracy w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości" w miesiącu grudniu 2012 roku dla jednej edycji projektowej (zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej).

• min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość ,,Ramowych wytycznych w sprawie udzielania pomocy na rozwój przedsiębiorczości
  • w ramach działania 6.2",
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach finansowanych z PO KL,
  • dyspozycyjność (także w weekendy).

Prosimy o składanie CV, listu motywacyjnego, oferty cenowej oraz kserokopii dokumentu potwierdzającego stosowne uprawnienia:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ul. Janickiego 31 pokój 110
  • drogą elektroniczną na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin składania ofert upływa w dniu 30.11.2012 roku do godz. 11:00.

mgr Anna Grużewska,

• negocjacji w sytuacji, gdy zostanie złożona jedna oferta, która będzie odbiegać od założeń projektowych budżetowych projektu „Z własną firmą ku przyszłości".

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy.