Osoby do świadczenia usług szkoleniowych z zakresu tematów wskazanych przez Uczestników (edycja IV)
środa, 09 stycznia 2013

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Osób do świadczenia usług DORADZTWA PODSTAWOWEGO w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w okresie luty 2013 r. dla IV edycji projektowej w następujących dziedzinach:

1. Podstawowe oprogramowanie dla firmy,
  2. Sztuka autoprezentacji i skuteczne negocjacji handlowej,
  3. Nowoczesne techniki sprzedaży,
  4. Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem,
  5. Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MŚP.

Doradztwo podstawowe będzie się odbywało w następujących terminach:

IV EDYCJA 04 - 09 luty 2013 roku,

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją powyższych terminów doradztwa podstawowego.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką doradztwa (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa bądź pracy w projektach finansowanych z PO KL (dalej rozumiane jako kwalifikacje);

• dyspozycyjność (także w weekendy);

Prosimy o składanie CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31, pok. 110

• lub drogą elektroniczną na adres e –mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin składania ofert upływa w dniu 18.01.2013 roku do godziny 12:00

mgr Anna Grużewska

tel. (91) 449-60-44.

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku doradztwa podstawowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej doradztwa podstawowego z uczestnikiem projektu.

W przypadku Wykonawców prowadzących działalność gospodarczą, konieczne jest podanie ceny netto i brutto oferty uwzględniającej podatek VAT.

Ceny należy podać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w kwocie brutto.

Wielkość świadczonej usługi (liczba godzin) jest uzależniona od preferencji tematycznych uczestników projektu.

• ewentualnej zmiany terminów doradztwa podstawowego.