Osoby do świadczenia usług doradztwa podstawowego z zakresu tematów wskazanych przez Uczestników (edycja IV)
środa, 09 stycznia 2013

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE OSÓB DO ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” w okresie luty 2013r. dla IV edycji projektowej w następujących dziedzinach:

1. Podstawowe oprogramowanie dla firmy (3 h dydaktyczne),
  2. Sztuka autoprezentacji i skutecznej negocjacji handlowej (2 h dydaktyczne),
  3. Nowoczesne techniki sprzedaży (2 h dydaktyczne),
  4. Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem (2 h dydaktyczne),
  5. Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MŚP (3 h dydaktyczne).

Szkolenia będą się odbywały w następujących terminach:

IV EDYCJA 04-09 luty 2013 roku.

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją terminów szkoleń.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką szkoleń;

• doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych bądź pracy w projektach finansowanych
    z PO KL (mile widziane);

• dyspozycyjność (także w weekendy)

Sposób składania CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31, pokój 110

Termin składania ofert upływa w dniu 18.01.2013 roku do godz. 12:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku szkoleniowego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny lekcyjnej szkolenia.

W przypadku Wykonawców prowadzących działalność gospodarczą, konieczne jest podanie ceny netto i brutto oferty uwzględniającej podatek VAT.

Ceny należy podać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w kwocie brutto.

Zastrzega się unieważnienie postępowania, jego ponowienie bądź przedłużenie, jeżeli w wymaganym terminie nie zostanie złożona oferta lub najkorzystniejsza oferta będzie zawierać cenę przekraczającą szacowaną kwotę przeznaczoną na realizację zlecenia.