WYKONAWCY PROJEKTU DOSTOSOWANIA INFRASTRUKTURY BUDYNKU WYDZIAŁU EKONOMICZNEGO ZUT W SZCZECINIE
piątek, 10 sierpnia 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie (zwany dalej Zamawiającym) w związku z realizacją projektu „Z własną firmą ku przyszłości” z działania 6.2 PO KL i koniecznością zachowania zasady rozeznania rynku poszukuje wykonawcy projektu dostosowania infrastruktury budynku Wydziału Ekonomicznego przy ul. Janickiego 31 w Szczecinie do potrzeb osób niepełnosprawnych, w skład którego wchodzi likwidacja progu i montaż/zakup przesuwnych drzwi wejściowych do budynku oraz oznakowanie miejsca parkingowego dla osoby niepełnosprawnej:

1. Warunki zapytania:

• zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło/faktury VAT lub rachunku,

• praca w terminie: sierpień 2012 – październik 2012,

• każdy wykonawca może złożyć jedną ofertę,

• ofertę należy złożyć w języku polskim,

• treść oferty musi odpowiadać treści Zapytania ofertowego,

• złożenie oferty niezgodnej z obowiązującym prawem lub Zapytaniem ofertowym, spowoduje odrzucenie oferty.

2. Opis sposobu przygotowania ofert

• oferta powinna zawierać kwotę oczekiwanego wynagrodzenia brutto za pracę opisaną w pkt. 1 zapytania ofertowego,

• cena brutto powinna zawierać należny podatek (zaliczkę) od osób fizycznych
    i wszelkie składki na ubezpieczenia społeczne lub inne składki i należności przewidziane stosownymi przepisami z tytułu umów cywilnoprawnych;

• w przypadku Wykonawców prowadzących działalność gospodarczą, konieczne jest podanie ceny brutto oferty uwzględniającej podatek VAT (jeśli dotyczy);

• w przypadku składania oferty przez spółkę cywilną do ofert należy dołączyć umowę regulującą współpracę przedsiębiorców (wspólników spółki).

3. Ocena Ofert

• oferta musi spełniać wszystkie wymagania określone w niniejszym Zapytaniu ofertowym;

• w toku badania i oceny ofert, Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert;

• zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą, na podstawie następujący kryteriów oceny ofert:

• cena brutto oferty

4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do:

• negocjacji z Wykonawcą w sytuacji, gdy zostanie złożona jedna oferta, która odbiegać będzie od założeń budżetowych projektu;

• po wyborze Wykonawcy, podjęcia rozmów w celu odpowiedniego uszczegółowienia warunków realizacji zamówienia;

• zmiany terminu realizacji zamówienia;

• unieważnienia niniejszego Zapytania bez podania przyczyny.

• Od rozstrzygnięcia niniejszego Zapytania ofertowego (wyboru oferty) nie przysługują odwołania.

Wykonawca jest związany ofertą przez okres 3 miesięcy. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.

5. Sposób i termin składania ofert

• oferty z dopiskiem „Oferta” należy przesłać do 22 sierpnia 2012 r. do godziny 12:00:
    • przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

mgr Anna Grużewska,

tel. (91) 449 60 44 lub

• dostarczyć do siedziby firmy (ul. Janickiego 31, Szczecin, p. 110);
  • zamawiający może przedłużyć termin składania ofert. O przedłużeniu terminu składania ofert Zamawiający niezwłocznie zawiadomi wszystkich Wykonawców, którym przesłano Zapytanie ofertowe oraz umieści informację na stronie internetowej Zamawiającego;