Wykonawca DRUKU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH
piątek, 17 sierpnia 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Wykonawcy DRUKU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” (faktura VAT).

Opis przedmiotu zamówienia:

1. Ulotka szt. 2000 – specyfikacja: wymiar A5, papier kreda błysk, gramatura 130g/m2, zadruk dwustronny, pełnokolorowy wykonany metodą offsetową.

2. Plakat szt. 200 - specyfikacja: wymiar A2, papier kreda, błysk, gramatura 150g/m2, zadruk jednostronny, pełnokolorowy wykonany metodą offsetową.

3. Tabliczki informacyjne szt. 2 – specyfikacja: wymiar A4, płyta PCV, kolor biały, grubość 3 mm + folia samoprzylepna, zadruk jednostronny, pełnokolorowy wykonany metodą cyfrową.

Wymagania dotyczące składanych ofert:
- określenie kwoty brutto za wykonanie druku ulotek;
- określenie kwoty brutto za wykonanie druku plakatów;
- określenie kwoty brutto za wykonanie druku tabliczek informacyjnych;
- wykonanie zamówienia zgodnie z podaną specyfikacją;
- zrealizowanie zamówienia w podanym terminie.

Kryterium wyboru: 100% cena usługi.

Sposób składania ofert:
- osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31 pokój 110,
- drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin składania ofert upływa w dniu 27.08.2012 roku do godz. 15:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska,
tel.: (91) 449 60 44.

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy.