Specjaliści DS. kontroli
środa, 20 marca 2013

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE SPECJALISTÓW DS. KONTROLI do projektu pt. „Z własną firmą ku przyszłości dla IV edycji projektowych (zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej).

• min. roczne doświadczenie w pracy przy projektach realizowanych z Działania 6.2 PO KL,
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli w firmach założonych przez uczestników
    w ramach Działania 2.5 ZPORR lub 6.2 PO KL,
  • znajomość aktualnych „Ramowych Wytycznych w sprawie udzielania pomocy na rozwój przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2”,
  • doświadczenie w sferze przedsiębiorczości,
  • wykształcenie wyższe,
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność,
  • dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy.

Do obowiązków Specjalistów ds. Kontroli będzie należeć m.in.:

1. przeprowadzenie kontroli w wyinkubowanych firmach – 48 wizyt w ramach pierwszej kontroli oraz 48 wizyt w ramach drugiej kontroli, w miejscach założenia działalności gospodarczej przez Beneficjentów Pomocy Publicznej na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  2. prowadzenie dokumentacji z kontroli,
  3. prowadzenie korespondencji przed i po przeprowadzonej kontroli.

Terminy prac Specjalistów ds. Kontroli:

II edycja: pierwsza kontrola: maj-czerwiec 2013 roku, druga kontrola: luty 2014 roku,

III edycja: pierwsza kontrola: czerwiec-lipiec 2013 roku, druga kontrola: marzec 2014 roku,

IV edycja: pierwsza kontrola: czerwiec-lipiec 2013 roku, druga kontrola: marzec 2014 roku.

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją terminów przeprowadzenia kontroli.

Prosimy o składanie CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31 pokój 110,
  • drogą elektroniczną na adres email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin składania ofert upływa w dniu 28.03.2013 roku do godziny 12:00.

Anna Grużewska

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za jedną godzinę pracy z uwzględnieniem kosztów dojazdu do kontrolowanych firm.

W przypadku Wykonawców prowadzących działalność gospodarczą, konieczne jest podanie ceny netto i brutto oferty uwzględniającej podatek VAT.

Ceny należy podać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku w kwocie brutto.

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy.