Osoby do świadczenia usług DORADZTWA SPECJALISTYCZNEGO
środa, 20 marca 2013

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Osób do świadczenia usług DORADZTWA SPECJALISTYCZNEGO w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” dla IV edycji projektowych w następujących dziedzinach:

1. Prowadzenie KPiR oraz zasady wystawiania faktur/rachunków.
  2. Rozliczanie z US i ZUS.
  3. Zagadnienia prawne związane z prowadzeniem firmy.
  4. Formydziałalności i pozyskiwania funduszy zewnętrznych.
  5. Przygotowanie wniosków na otrzymanie przedłużonego wsparcia pomostowego.
  6. Rozliczanie wniosków na otrzymanie wsparcia pomostowego i finansowego.
  7. Jak rozwijać firmę – systemy zarządzania dla MŚP.
  8. Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu.
  9. Technologie internetowe w firmie.
  10. Podstawowe oprogramowanie dla firmy.
  11. Nowoczesne techniki sprzedaży.
  12. Sztuka autoprezentacji i skutecznej negocjacji handlowej.
  13. Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem.

Doradztwo specjalistyczne będzie się odbywało w okresie od kwietnia 2013 roku do maja 2014 roku.

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją powyższych terminów świadczenia usług doradczych.

• doświadczenie i/lub wykształcenie zbieżne z tematyką doradztwa (dalej rozumiane jako kwalifikacje);
  • doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa bądź pracy w projektach finansowanych
    z PO KL (dalej rozumiane jako kwalifikacje);
  • dyspozycyjność (także w weekendy);

Prosimy o składanie CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31, pok. 110
  • lub drogą elektroniczną na adres e –mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przy składaniu oferty prosimy zaznaczyć, jakiego bloku tematycznego dotyczy aplikacja. W przypadku chęci aplikowania na kilka stanowisk prosimy o składanie osobnych dokumentów dla każdego bloku doradztwa specjalistycznego.

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwane wynagrodzenie za przeprowadzenie jednej godziny dydaktycznej doradztwa specjalistycznego z uczestnikiem projektu.

Wielkość świadczonej usługi (liczba godzin) jest uzależniona od preferencji tematycznych uczestników projektu.

Termin składania ofert upływa w dniu 28.03.2013 roku do godziny 12:00

Anna Grużewska