Wykonawca usługi OPRACOWANIA SKŁADU GRAFICZNEGO MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH
piątek, 17 sierpnia 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie POSZUKUJE Wykonawcy usługi OPRACOWANIA SKŁADU GRAFICZNEGO MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH w projekcie pt. „Z własną firmą ku przyszłości” (faktura VAT/umowa zlecenie)

Wymagania dotyczące składanych ofert:

• przedstawienie wstępnego projektu plakatu, ulotki oraz tabliczki informacyjnej;

• określenie kwoty brutto za wykonanie usługi składu graficznego (plakat, ulotka, tabliczka informacyjna);

• port folio z dotychczas wykonanymi zleceniami.

Sposób składania ofert:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ulicy Janickiego 31 pokój 110,

Kryterium wyboru: 60% cena projektu, 40% ocena wstępnego projektu plakatu oraz ulotki.

Termin składania ofert upływa w dniu 27.08.2012 roku do godz. 15:00.

Szczegółowe informacje: mgr Anna Grużewska,

tel.: (91) 449 60 44.

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie i nie łączy się z koniecznością zawarcia przez niego umowy.