KONKURS na stanowisko Kierownika Projektu

Realizowanego w ramach PO KL 2007-2013
Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich
Działanie 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia

1. Wymagania dotyczące stanowiska:
  2. Wykształcenie wyższe magisterskie (ekonomia, zarządzanie);
  3. Minimum roczne doświadczenie na powyższym/podobnym stanowisku pracy przy projektach realizowanych w ramach PO KL z działania 6.2;
  4. Znajomość następujących dokumentów:
  • Wytyczne dotyczące oznaczenia projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z dnia 04.02.2009 r.
  • Ramowe Wytyczne w sprawie udzielania pomocy na rozwój przedsiębiorczości w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 w województwie zachodniopomorskim z dnia 11.04.2012 r.
  1. Umiejętność pracy w zespole;
  2. Organizacja pracy doradców;
  3. Planowanie spotkań projektowych, organizacyjno-informacyjnych;
  4. Doświadczenie w przeprowadzaniu wizyt monitorujących poprawność wydatkowania oraz prowadzenia działalności gospodarczej;
  5. Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych;
  6. Dyspozycyjność, elastyczne godziny pracy;
  7. Terminowość realizacji powierzonych zadań;
  8. Znajomość zasad konstruowania umów, ich aneksowania, oraz innych dokumentów na potrzeby projektu (protokoły wyboru, regulaminy, ankiety, zestawienia) zgodnie z zasadami PO KL dla działania 6.2;
  9. Znajomość procedur PZP oraz dokumentów wymaganych w ich przebiegu;
  10. Wiedza w zakresie pomocy publicznej (de minimis).

Do obowiązków Kierownika Projektu m. in. będzie należeć:
1. Podejmowanie decyzji dotyczących planowania.
2. Uczestnictwo w procedurach PZP.
3. Organizowanie i kontrola wykonywanych zadań.
4. Zatwierdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych i sprawozdań.
5. Utrzymywanie stałego kontaktu z WUP.
6. Organizowanie spotkań zespołu.
Planowany termin rozpoczęcia pracy: 01.05.2013 r.

Prosimy o składanie listu motywacyjnego, CV oraz oferty cenowej:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie, ul. Janickiego 31, pok. 110;
  • lub drogą elektroniczną na adres e –mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ofertę cenową należy skalkulować, jako oczekiwany przedział wynagrodzenia jednomiesięcznego netto.

Termin składania ofert upływa w dniu 15.04.2013 roku do godziny 12:00

Anna Grużewska
tel. (91) 449-60-44.

• zmiany planowanego terminu rozpoczęcia pracy,
  • po wyborze Wykonawcy, podjęcia rozmów w celu odpowiedniego uszczegółowienia warunków realizacji zamówienia.