Doradca zawodowy
czwartek, 16 sierpnia 2012

Wydział Ekonomiczny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

POSZUKUJE DORADCY ZAWODOWEGO do pracy w projekcie pt. Z własną firmą ku przyszłości

Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej w okresie od września do listopada 2012 roku dla IV edycji projektowych.

• wykształcenie wyższe psychologiczne,

• min. roczne doświadczenie zawodowe,

• posiadanie stosownych uprawnień,

• znajomość ,,Ramowych wytycznych w sprawie udzielania pomocy na rozwój przedsiębiorczości
    w ramach działania 6.2”,

• mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach finansowanych z PO KL,

• dyspozycyjność (także w weekendy).

Prosimy o składanie CV, listu motywacyjnego, oferty cenowej oraz kserokopii dokumentu potwierdzającego stosowne uprawnienia:

• osobiście w Wydziale Ekonomicznym ZUT w Szczecinie przy ul. Janickiego 31 pokój 110,

• drogą elektroniczną na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Kryterium wyboru:

50% - cena

50% - kwalifikacje

Termin składania ofert upływa w dniu 24.08.2012 roku do godz. 12:00.

mgr Anna Grużewska,

• negocjacji w sytuacji, gdy zostanie złożona jedna oferta, która będzie odbiegać od założeń projektowych budżetowych projektu „Z własną firmą ku przyszłości”.

Złożenie zapytania ofertowego, jak też otrzymanie w wyniku zapytania oferty cenowej nie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie i nie łączy się
z koniecznością zawarcia przez niego umowy.

Załącznik:

1. wzór oferty cenowej

Projekt „Z własną firmą ku przyszłości” realizowany jest w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 6.2 „wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego